Машинка на радиоуправлении перевертыш

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіоуправлінні перевертиш. Швидкісна машинка на управлінні може їздити як на вулиці так і по будинку на килимі. Корпус машинки виконаний з пластика, що вона працює від батарейок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Персонажі | тачки |
| Тип моделі | перевертиш |
- Ціна: 380 ₴


