Машинка модель червона музична світиться гоночна

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка світиться гонка. Машинка працює від батарейок, має звукові та світлові ефекти. Іграшка сподобається вашій дитині і стане його коханій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 200 ₴

