Машинка музична поліцейський бронетранспортер чорний

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка музична чорний джип. Машинка працює від батарейок, має світловий та звуковий ефект. Іграшка сподобається вашій дитині і стане його коханій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 200 ₴


