Машинка музична світиться Sports Car червона

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на батарейках Sports Car. Машинка працює від батарейок має звуковий і світловий ефект. Іграшка сподобається вашій дитині і стане його коханій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 160 ₴


