Машинка робокар музична світиться поллі на батарейках robocar poli

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на батарейках robocar poli.Машинка працює від батарейок має звукові та світлові ефекти. Така іграшка сподобається вашому малюкові і стане його коханій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | камаз |
- Ціна: 280 ₴


