Машинка музична світиться метал з пластиком колекційна камаз з підйомним механізмом

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка музична світиться метал з пластиком колекційна камаз з підйомним механізмом. Машинка камаз залізна. У машинки залізна кабіна і пластиковий кузов. Вона працює від батарейок, светяться фари, грає мелодія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 260 ₴

