Трейлер машина з набором мотоциклів

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер машина з набором мотоциклів. Така машинка сподобається вашому малюкові, і стане його улюбленою іграшкою. У наборі кілька мотоциклів, з якими можна грати годинами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трейлер |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 02 травня 2026