Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка пожарнаная червона. Така іграшка сподобатися вашому малюкові. Ирушка виконана з якісного пластика,не токсична.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 135 ₴



