Машинка Fire Rescue пожежна червона з підйомною сходами

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка fire Rescue пожежна червона. Машинка дуже сподобатися вашому малюкові. Вона виконана з якісного пластика, не токсична.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 135 ₴



