Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер машина камаз червоний. Машинка сподобається вашій дитині,у наборі дві маленькі машинки, з якими можна грати годинами. Іграшка виконана з яскравого якісного пластика.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трейлер |
- Ціна: 210 ₴


