Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер камаз ARMY. Така машинка дуже сподобається вашому малюкові, і стане його улюбленою іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трейлер |
| Упаковка | на планшетці |
- Ціна: 200 ₴


