Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер машинка камаз. Машинка дуже сподобається вашій дитині, в наборі є кілька маленьких машинок, з якими можна грати годинами. Іграшка розвиває уяву і логічне мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | на планшетці |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 230 ₴


