Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка автовоз трейлер червона з 2 джипами Іграшка виконана з якісного пластика, не токсична.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 190 ₴




