Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка трейлермолния маквин. У наборі трейлер і 4 маленькі машинки. Іграшка виконана з якісного пластика, не токсична.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
- Ціна: 145 ₴




