Набір машинок поліцейських інерційних 8 шт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір машинок поліцейських інерційних 8 шт Маленька металева машинка стане одним з найбажаніших подарунків не тільки для малюків, а й для підлітків. Іграшкові машинки - це не тільки забавні іграшки для гри. Машинки сприяють розвитку дрібної моторики, розвивають просторове і логічне мислення, фантазію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 175 ₴



