Набір машинок поліція швидка пожежна маленькі 3 шт.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір машинок Police 3 шт. Маленька металева машинка стане одним з найбажаніших подарунків не тільки для малюків, а й для підлітків. Іграшкові машинки - це не тільки забавні іграшки для гри. Машинки сприяють розвитку дрібної моторики, розвивають просторове і логічне мислення, фантазію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 60 ₴


