Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка Блискавка Маккуїн. Машинка працює від батарейок, має світлові і звукові ефекти, в неї світяться колеса. Іграшка сподобається вашій дитині і стане його коханій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Машинка |
- Ціна: 160 ₴


