Машинка на батарейках гонка блакитна музична світиться

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на батарейках гонка блакитна. Машинка працює від батарейок має звукові та світлові ефекти. Машинка сподобається вашій дитині і стане його коханій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал | пластмас |
- Ціна: 200 ₴

