Пірсинг язика
В якості прикрас для пірсингу мови найчастіше використовують прямі гантелі. У зв'язку з високою рухливістю мови, важливо правильно вибрати розмір і місце розташування прикраси. Занадто тонкі штанги частіше схильні до міграції і можуть викликати дискомфорт і роздратування проколу.
Як правило, прокол проводиться по центру мови, можливо також приміщення прикраси на сторонах, кінчику язика або горизонтальна установка прикраси. Для деяких варіантів пірсингу мови використовується гнучка штанга, наприклад з тефлону, така штанга в найменшій мірі обмежує рухливість мови.
У разі створення проколів, відмінних від класичного проколу по центру, терміни загоєння, як правило, займають більше часу. Зростає ймовірність ускладнень і відторгнення пірсингу.
Місце проколу позначається і фіксується зажимом. Як правило, в свіжий прокол встановлюється штанга, по довжині перевищує необхідний розмір, з розрахунку на припухання мови в період загоєння. Протягом перших двох днів після створення проколу можливо припухання мови до розміру удвічі більше звичайного, що може призвести до утруднення в мові і прийомі їжі в період загоєння. У зв'язку з високою здатністю тканин мови до регенерації, цей варіант проколів зазвичай затягується швидше за інших. Повне загоєння каналу проходить в середньому за 3—6 тижнів