Латексні кульки гелієві(ціна з урахуванням гелію)
Чому гелієві кульки падають? Все дуже просто. Це пов'язано з підйомною силою, яка діє на гелієва куля. Цю піднімальну силу створює гелій. Але гелій має властивість проникати через дуже маленькі простору. Так і стінки кульки, які зроблені з латексу і мають пористу структуру, не стають для нього перешкодою. Як тільки кількість гелію знижується, падає і підйомна сила, а разом з нею і кулька.
Є також кілька причин, по якій кульки з гелієм швидко перестають парити в повітрі. До першої причини можна віднести яскраве сонце. Гелій створює всередині кулі тиск, це тиск і виштовхує сам гелій з кульки. Але чим більше температура, тим і тиск стає більше. Зі збільшенням тиску збільшується швидкість виходу гелію з кульки, а значить, зменшується його час ширяння в повітрі.
Друга причина, також атмосферна, а саме опади. Краплі дощу або сніг осідають на кульці. Він стає важче і важче. Врешті-решт, він стає таким важким, що підйомна сила не в змозі втримати його на повітрі, і кулька падає. Але як тільки кулька просохне, відразу вспарит в небо.
Кулька з гелієм без обробки літає в повітрі 12-16 годин (12 дюймів) і 6-8 годин (10 дюймів).Продовжити час польоту куль за допомогою спеціального засобу (hi-float), з цієї просоченням куля літає в середньому від 1 днів і довше, обробка коштує+3 грн. до кульки.